Споредете до 4 продукти:

Continental ContiSportContact 5 SSR 225/45 R17 91W

Continental

Continental ContiSportContact 5 SSR225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Continental
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4019238455083
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  97,40 €

Цена по парче

97,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,85 €

Назад кон врвот