Споредете до 4 продукти:

Continental ContiCrossContact UHP 265/40 R21 105Y

265/40 R21 105Y
Continental
Continental

Continental ContiCrossContact UHP265/40 R21 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Continental
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4019238497298
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
74 dB

Највисока цена:  303,90 €

Цена по парче

303,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,50 €

Назад кон врвот