Споредете до 4 продукти:

Carlisle Xtrac 15x5.00 D6

Carlisle Xtrac
Carlisle Xtrac
Carlisle

Carlisle Xtrac15x5.00 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
15x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
0033259685766

Највисока цена:  97,60 €

Цена по парче

97,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот