Споредете до 4 продукти:

Carlisle Versa Trail ATR 25x8.00 D12 43N

Carlisle

Carlisle Versa Trail ATR25x8.00 D12 43N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
ATV
Производител:
Carlisle
Ширина:
25x8.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
N
EAN:
4053949720009

Највисока цена:  130,20 €

Цена по парче

130,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,95 €

Назад кон врвот