Споредете до 4 продукти:

Carlisle Versa Trail 29x10.00 R15 68M

29x10.00 R15 68M
Carlisle
Carlisle

Carlisle Versa Trail29x10.00 R15 68M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
29x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
68
Индекс на брзина:
M
EAN:
4053943737652

Највисока цена:  186,60 €

Цена по парче

186,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,90 €

Назад кон врвот