Споредете до 4 продукти:

Carlisle Ultra Trac 360/50 D15 99B

Carlisle Ultra Trac
Carlisle Ultra Trac
Carlisle

Carlisle Ultra Trac360/50 D15 99B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
360
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
B
EAN:
5999110802343

Највисока цена:  404,90 €

Цена по парче

404,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот