Споредете до 4 продукти:

Carlisle Ultra Trac 360/50 D12 107A4

Carlisle Ultra Trac
Carlisle Ultra Trac
Carlisle

Carlisle Ultra Trac360/50 D12 107A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
360
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110802329

Највисока цена:  303,90 €

Цена по парче

303,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот