Споредете до 4 продукти:

Carlisle Ultra Trac 26.5x14.00 D12

Carlisle Ultra Trac
Carlisle Ultra Trac
Carlisle

Carlisle Ultra Trac26.5x14.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
26.5x14.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
5707562265193

Највисока цена:  212,60 €

Цена по парче

212,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 11,25 €

Назад кон врвот