Споредете до 4 продукти:

Carlisle Ultra Trac 24x13.00 D12 109A4

Carlisle Ultra Trac
Carlisle Ultra Trac
Carlisle

Carlisle Ultra Trac24x13.00 D12 109A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
24x13.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110802732

Највисока цена:  323,00 €

Цена по парче

323,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот