Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 305/60 D10 99A4

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S305/60 D10 99A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
305
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800271

Највисока цена:  179,50 €

Цена по парче

179,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот