Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 305/55 D12 122A4

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S305/55 D12 122A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
305
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800264

Највисока цена:  267,20 €

Цена по парче

267,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот