Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 305/40 D10 90A4

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S305/40 D10 90A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
305
Висина:
40
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800103

Највисока цена:  125,60 €

Цена по парче

125,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот