Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 24x12.00 D12

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S24x12.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
24x12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
5999110828039

Највисока цена:  143,70 €

Цена по парче

143,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот