Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 240/60 D10 74A4

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S240/60 D10 74A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
240
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110802206

Највисока цена:  188,50 €

Цена по парче

188,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот