Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF TRAC R/S 18x8.50 D8

Carlisle

Carlisle TURF TRAC R/S18x8.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
4053949106551

Највисока цена:  98,80 €

Цена по парче

98,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот