Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF SMART 255/50 D10 86A4

Carlisle

Carlisle TURF SMART255/50 D10 86A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800097

Највисока цена:  193,40 €

Цена по парче

193,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот