Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Saver Plus 18x8.50 D8 58A4

18x8.50 D8 58A4
Carlisle
Carlisle

Carlisle Turf Saver Plus18x8.50 D8 58A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110801889

Највисока цена:  72,90 €

Цена по парче

72,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот