Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Saver Plus 15x6.00 D6 45A4

15x6.00 D6 45A4
Carlisle
Carlisle

Carlisle Turf Saver Plus15x6.00 D6 45A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110827902

Највисока цена:  53,10 €

Цена по парче

53,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот