Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Saver 20x10.00 D10

Carlisle Turf Saver
Carlisle Turf Saver
Carlisle

Carlisle Turf Saver20x10.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
20x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
4053949107282

Највисока цена:  73,30 €

Цена по парче

73,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот