Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF PRO R-3 360/55 D15 116B

Carlisle TURF PRO R-3
Carlisle TURF PRO R-3
Carlisle

Carlisle TURF PRO R-3360/55 D15 116B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
360
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
B
EAN:
5999110800530

Највисока цена:  480,60 €

Цена по парче

480,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот