Споредете до 4 продукти:

Carlisle TURF PRO R-3 310/75 D24 106A8

Carlisle TURF PRO R-3
Carlisle TURF PRO R-3
Carlisle

Carlisle TURF PRO R-3310/75 D24 106A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
310
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110800523

Највисока цена:  679,50 €

Цена по парче

679,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот