Споредете до 4 продукти:

Carlisle Turf Pro 12x5.00 D4

Carlisle Turf Pro
Carlisle Turf Pro
Carlisle

Carlisle Turf Pro12x5.00 D4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Carlisle
Ширина:
12x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
EAN:
5707562264523

Највисока цена:  71,40 €

Цена по парче

71,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот