Споредете до 4 продукти:

Carlisle Tru Power 29x12.50 D15

Carlisle Tru Power
Carlisle Tru Power
Carlisle

Carlisle Tru Power29x12.50 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
29x12.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
5707562265292

Највисока цена:  269,70 €

Цена по парче

269,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот