Споредете до 4 продукти:

Carlisle Tru Power 23x10.50 D12 92A4

Carlisle Tru Power
Carlisle Tru Power
Carlisle

Carlisle Tru Power23x10.50 D12 92A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
23x10.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5707562264950

Највисока цена:  120,70 €

Цена по парче

120,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,31 €

Назад кон врвот