Споредете до 4 продукти:

Carlisle TRAC CHIEF 5.70 D12 93A2

Carlisle TRAC CHIEF
Carlisle TRAC CHIEF
Carlisle

Carlisle TRAC CHIEF5.70 D12 93A2

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Carlisle
Ширина:
5.70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A2
EAN:
5999110804248

Највисока цена:  136,60 €

Цена по парче

136,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот