Споредете до 4 продукти:

Carlisle TRAC CHIEF 25x8.50 D14

Carlisle TRAC CHIEF
Carlisle TRAC CHIEF
Carlisle

Carlisle TRAC CHIEF25x8.50 D14

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Carlisle
Ширина:
25x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
EAN:
5999110800509

Највисока цена:  206,80 €

Цена по парче

206,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот