Споредете до 4 продукти:

Carlisle TRAC CHIEF 20x8.00 D10

Carlisle TRAC CHIEF
Carlisle TRAC CHIEF
Carlisle

Carlisle TRAC CHIEF20x8.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
20x8.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10

Највисока цена:  230,90 €

Цена по парче

230,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,74 €

Назад кон врвот