Споредете до 4 продукти:

Carlisle Super Lug 20x10.00 D8 87A4

Carlisle Super Lug
Carlisle Super Lug
Carlisle

Carlisle Super Lug20x10.00 D8 87A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
20x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5707562269269

Највисока цена:  190,00 €

Цена по парче

190,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот