Споредете до 4 продукти:

Carlisle Super Lug 16x6.50 D8

Carlisle Super Lug
Carlisle Super Lug
Carlisle

Carlisle Super Lug16x6.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
16x6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
0033259722270

Највисока цена:  87,20 €

Цена по парче

87,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот