Споредете до 4 продукти:

Carlisle Reliance 8x3.00 D4

Carlisle

Carlisle Reliance8x3.00 D4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Carlisle
Ширина:
8x3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
EAN:
4040658057434

Највисока цена:  67,70 €

Цена по парче

67,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот