Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC CS R-3 44x18.00 D20

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC CS R-344x18.00 D20

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
44x18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
EAN:
5999110800196

Највисока цена:  570,00 €

Цена по парче

570,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот