Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 375/70 D15 123A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S375/70 D15 123A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
375
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800257

Највисока цена:  623,20 €

Цена по парче

623,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот