Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 345/60 D15 98B

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S345/60 D15 98B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
345
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
B
EAN:
5999110800110

Највисока цена:  268,20 €

Цена по парче

268,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 12,61 €

Назад кон врвот