Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 31x13.50 D15 123A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S31x13.50 D15 123A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
31x13.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
123
Индекс на брзина:
A4
EAN:
4053949460752

Највисока цена:  271,10 €

Цена по парче

271,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 11,25 €

Назад кон врвот