Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 29x12.50 D15

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S29x12.50 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
29x12.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
4053949258502

Највисока цена:  254,50 €

Цена по парче

254,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот