Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 26x12.00 D12 109A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S26x12.00 D12 109A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
26x12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800042

Највисока цена:  199,80 €

Цена по парче

199,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот