Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 25x11.00 D12 101A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S25x11.00 D12 101A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
25x11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
A4
EAN:
4053949569806

Највисока цена:  231,80 €

Цена по парче

231,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот