Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 24x8.50 D14

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S24x8.50 D14

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
24x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
EAN:
4053943223353

Највисока цена:  132,70 €

Цена по парче

132,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот