Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 23x10.50 D12

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S23x10.50 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
23x10.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4053949230300

Највисока цена:  111,90 €

Цена по парче

111,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,63 €

Назад кон врвот