Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 230/70 D12 95A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S230/70 D12 95A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
230
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110802916

Највисока цена:  217,20 €

Цена по парче

217,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот