Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 215/65 D14 98A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S215/65 D14 98A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
A4
EAN:
4040658084591

Највисока цена:  179,10 €

Цена по парче

179,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот