Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 215/60 D12 84A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S215/60 D12 84A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800240

Највисока цена:  192,80 €

Цена по парче

192,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот