Споредете до 4 продукти:

Carlisle MULTI TRAC C/S 18x9.50 D8 89A4

Carlisle

Carlisle MULTI TRAC C/S18x9.50 D8 89A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
18x9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110802824

Највисока цена:  121,40 €

Цена по парче

121,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот