Споредете до 4 продукти:

Carlisle Multi Trac 18x8.50 D8

Carlisle Multi Trac
Carlisle Multi Trac
Carlisle

Carlisle Multi Trac18x8.50 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Carlisle
Ширина:
18x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
5707562264721

Највисока цена:  150,30 €

Цена по парче

150,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот