Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 600/70 R34 160D

600/70 R34 160D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II600/70 R34 160D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110828695

Највисока цена:  1.464,80 €

Цена по парче

1.464,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот