Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 520/85 R38 155A8

520/85 R38 155A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II520/85 R38 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110829180

Највисока цена:  1.182,20 €

Цена по парче

1.182,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот