Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 480/70 R34 143A8

480/70 R34 143A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II480/70 R34 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110828725

Највисока цена:  800,10 €

Цена по парче

800,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот