Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 460/85 R34 147A8

460/85 R34 147A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II460/85 R34 147A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110829142

Највисока цена:  836,50 €

Цена по парче

836,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот