Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 440/65 R24 128D

440/65 R24 128D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II440/65 R24 128D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
440
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110828589

Највисока цена:  526,60 €

Цена по парче

526,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот