Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 420/85 R28 139A8

420/85 R28 139A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II420/85 R28 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110829098

Највисока цена:  617,80 €

Цена по парче

617,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот